Żelazny zestaw rozwojowy dla świadomego HR – publikacja Marzeny Sawickiej dla Kompendium HR 2022

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że po raz kolejny na łamach Kompendium HR wydawanego przez Grupę Pracuj opublikowany został ekspercki artykuł autorstwa Marzeny Sawickiej – Dyrektor Zarządzającej HILLWAY.

Kompendium HR 2022 – co to?

Wydawane raz w roku Kompendium HR to publikacja dostarczająca bogatej i szerokiej wiedzy merytorycznej z wielu obszarów HR i rynku pracy. Kompendium HR dedykowane jest pracownikom branży human resources, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań oraz wdrożeń w organizacji. Na kompendium HR 2022 składa się niemal 70 eksperckich artykułów.

W tej edycji Kompendium HR przyglądamy się kondycji samego HR, wyzwaniom, ale i morzu możliwości, jakie stoją przed branżą – szczególnie, że ta okazała się być kluczowym ogniwem w organizacjach w obliczu potężnej fali zmian.” – Iga Pazio B2B Marketing Communications Manager w Grupie Pracuj.

7 obszarów tematycznych Kompendium HR 2022

W kompendium HR 2022 wyróżnionych jest 7 obszarów tematycznych związanych z branżą rekrutacyjną:

Żelazny zestaw rozwojowy dla świadomego HR

Na 32 stronie Kompendium HR 2022 mogą Państwo zapoznać się z eksperckim artykułem Marzeny Sawickiej – Dyrektor Zarządzającej HILLWAY – pt. “Żelazny zestaw rozwojowy dla świadomego HR” –

Co składa się na Żelazny zestaw rozwojowy dla świadomego HR?

Według Dyrektor HILLWAY kluczowe i najbardziej potrzebne kompetencje pracowników HR to:

Data driven HR, świadomość biznesowa i rozumienie KPI działów oraz analityka danych w HR. Agile i zwinne zarządzanie projektami. Prawo. Efektywna sztuka komunikacji i umiejętności handlowe to najbardziej potrzebne kompetencje HR w czasach VUCA.
Marzena Sawicka
Dyrektor Zarządzająca HILLWAY

Zapraszamy do lektury przeglądu szkoleń polecanych dla pracowników obszaru HR.

Szkolenie HILLWAY Efektywna rekrutacja - sprzedaz oferty pracy
Skip to content