Ewa Drumlak – Business Development Manager

Ewa Drumlak HILLWAY szkolenia i doradztwo dla firmEWA DRUMLAK  – Business Development Manager HILLWAY – Szkolenia biznesowe i doradztwo dla firm.

Absolwentka Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie, studia ukończyła z dyplomem magistra transportu w zakresie eksploatacji portów i floty.

Od 2006 roku zajmowała stanowisko Dyrektor ds. Marketingu i Kontraktów w firmie UniForm z siedzibą w Łodzi gdzie odpowiedzialna była za przygotowywanie kontraktów z inwestorami, przygotowywanie ofert i kontakt z potencjalnymi inwestorami, negocjowanie ofert, zdobywanie zleceń projektowych i zleceń na nadzory inwestorskie. Zajmowała się również promocją wizerunku firmy na rynku warszawskim oraz organizacją biura spółki w Warszawie.

Przez ponad rok w Communication One Consulting spółce szkoleniowo-doradczej koordynowała sprzedażowo i realizacyjnie projekty związane ze szkoleniami dedykowanymi dla firm, jak również wspierała realizowane przez CommOne projekty doradcze z zakresu podnoszenia jakości obsługi i zwiększenia efektywności sprzedaży dla Klientów z różnych branż.

W HILLWAY Training & Consulting odpowiada za obsługę kluczowych klientów firmy i sprzedaż usług SZKOLENIA BIZNESOWE (zarządzanie, sprzedaż, obsługa klienta, call center i telemarketing, windykacja, motywowanie, komunikacja, asertywność, coaching)

Prywatnie mama bliźniaków – Macieja i Mateusza. Jej pasją jest sport ( piłka ręczna, narty , nurkowanie ), amatorsko zajmuje się fotografią.

KONTAKT Ewa Drumlak:

e-mail: e.drumlak [at] hillway.plSkip to content