Referencje Toyota Material Handling Polska dla HILLWAY

Pragniemy Państwa poinformować, że firma Toyota Material Handling Polska, będąca jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży leasingu i wynajmu magazynowych pojazdów mechanicznych poleca usługi HILLWAY Training & Consulting w zakresie Zarządzania Projektami.

Toyota Material Handling jest częścią Toyota Industries Corporation – grupy obejmującej 17 korporacji działających w 5 branżach. Wraz z Toyota Material Handling International oraz oddziałami działającymi w Ameryce Północnej, Chinach i Japonii, stara się dostarczać klientom sprzęt do transportu wewnętrznego, który pozwala im na optymalizację prowadzonej działalności.

Toyota jest znana z wypracowania i zastosowania znanej na całym świecie koncepcji lean management, co dobitnie pokazuje, że usługi HILLWAY są na najwyższym poziomie.

Referencje Toyota Material Handling Polska - Zarządzanie projektami

W wielu firmach sprawne zarządzanie projektami jest traktowane priorytetowo. Rozwój kompetencji kadry jest kluczowy, aby znacznie zwiększyć szansę na pozytywny efekt ich realizacji. Pomagają w tym dedykowane, szyte na miarę szkolenia przed którymi przygotowywane są sytuacje z życia firmy i prawdziwych projektach. Osadzenie ćwiczeń i case study w realnych problemach i wyzwaniach prowadzi do szybkiego rozwoju uczestników – szkolenie dla doświadczonych Project Managerów ,,Warsztat efektywnego Project Managera” prowadzone przez Trenera praktyka łączy ze sobą doradztwo i szkolenie praktyczne.

Gratulujemy firmie Toyota Material Handling Polska rozwoju, a innym przedsiębiorcom polecamy nasze szkolenia z zakresu zarządzania projektami – również w metodyce Agile i SCRUM, jak również efektywnego zarządzania zespołem, zarządzania zespołami zdalnymi – zespołem wirtualnym i rozproszonym oraz przywództwa.

 Skip to content