HILLWAY partnerem merytorycznym największej konferencji o obsłudze klienta Customer Care Festival

HILLWAY kolejny raz został partnerem merytorycznym konferencji Customer Care Festival. Customer Care Festival to największa w Europie, bezpłatna konferencja poświęcona tematyce obsługi klienta i contact center.

CCF odbędzie się w dniach 21-22 września 2020 z racji pandemii w formie online. W tegorocznej edycji zgłoszonych do udziału już jest ok. 700 przedstawicieli branży customer care z całej Europy – wśród nich Zarządy, Dyrektorzy Obsługi Klienta, kierownicy, liderzy przede wszystkim z sektora prywatnego, jak również administracji.

Konferencja podzielona będzie na prelekcje w trzech obszarach związanych z zarządzaniem obsługą klienta

  1. LUDZIE
  2. RELACJE
  3. PROCESY
  4. TECHNOLOGIA

Customer Care Festival  to dwudniowe wydarzenie biznesowe, wyjątkowe święto obsługi klienta, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiele praktycznej wiedzy. Prelegenci i trenerzy są praktykami w swojej branży, dlatego przekazywana wiedza będzie nie tylko praktyczna, ale także inspirująca.

HILLWAY jest jedną z wiodących firm szkoleniowo-doradczych specjalizującą się i posiadającą ogromne know – how w zakresie szkolenia kadry menedżerskiej i specjalistów w obszarze obsługi klienta, call/contact center.

HILLWAY będzie reprezentowała Marzena Sawicka Dyrektor Zarządzająca, która wygłosi inspirującą prelekcję w obszarze LUDZIE.

Wśród pozostałych prelegentów przedstawiciele firm: mBank, PZU Cash, PEKAO Direct, DelayFix, Genesys,  SMB, Altar, Systell, Arteria, Botwise, Fuzers, Evobot.pl

Z  uwagi na wymogi sanitarne konferencja będzie transmitowane z nowoczesnego studia telewizyjnego w jakości FullHD,  a wydarzenie będzie tłumaczone symultanicznie na język angielski i język rosyjski.

Organizatorem wydarzenia jest BeLocal- właściciel największego portalu o obsłudze klienta ccnews.pl oraz Polski Instytut Wiedzy Praktycznej.

Partnerami konferencji Customer Care Festival 2020 są: Poly, Altar, Systell, Jabra, Veracomp, Avaya, Axium, Botwise, BELOCAL, Polski Instytut Wiedzy Praktycznej, ccnews.pl, Cludo.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Dla Klientów HILLWAY gwarantowana akredytacja do bezpłatnego udziału w konferencji CCF 2020 (nie obejmuje zgłoszeń usług i dostawców technologii dla pionów obsługi klienta).

W przypadku jakiegokolwiek problemu z akredytacją zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunami lub poprzez kontakt mailowy na info@hillway. 

Zgłoszenia  przez stronę Organizatora www.festivalcc.pl

Skip to content