Hillway – nowy brand na rynku usług szkoleniowo – doradczych

Logotyp HILLWAY szkolenia doradztwo biznesowe, szkolenia call center, doradztwo call center, doradztwo sutomer care, zarządzanie, szkolenia obsługa klienta, szkolenia telemarketing

HILLWAY to nowy brand na rynku usług szkoleniowo-doradczych, tworzony przez  doświadczonych praktyków branży.

Stworzony w 2011 z potrzeby Klientów, dla których jakość i efektywność oraz dopasowane    rozwiązania to nieodłączne elementy współpracy!

Skąd pomysł na tworzenie nowej marki na i tak już nasyconym rynku?

Tak na prawdę to była potrzeba Państwa jako Klientów, którzy od dostawców szkoleń wymagają szybkich efektów, elastyczności, dopasowanych rozwiązań, ogromnego doświadczenia biznesowego i wiedzy merytorycznej, znajomości najnowszych trendów i badań, zaangażowania konsultantów ,,na wyłączność”.

Nie zawsze to wszystko da się zrobić pracując w ogromnej korporacji. Dla nas wysoka jakość i efektywność oraz dopasowane rozwiązania to nieodłączne elementy współpracy!

Jesteśmy praktykami biznesu – wiemy, że liczby i wykresy mają ogromne znaczenie, znamy wartość kapitału ludzkiego – wiemy też, że postawa to podstawa. Wartości te przekazujemy w naszych projektach.

Spółka docelowo będzie też świadczyła usługi w zakresie badań w obszarze HR i customer care (CATI, Mystery Call) oraz rekrutacji.

Nasz zespół to:

po 1 – praktycy biznesu z doświadczeniem na różnych stanowiskach w polskich i międzynarodowych firmach, pracujący w Polsce i zagranicą, realizujący projekty dla największych firm

po 2 – pasjonaci – wiemy, że pasja to ciągła chęć rozwoju i podwyższania kwalifikacji, a także otwarta postawa i chęć wymiany doświadczeń

po 3 – osoby z ogromną wiedzą merytoryczną, specjalizujące się w różnych obszarach – ciągle rozwijające się zgodnie z zasadą Life Long Learning (nauka przez całe życie) i dbające by przekazywana wiedza była na jak najwyższym poziomie

po 4 – to osoby niezwykle otwarte, uśmiechnięte, potrafiące słuchać, bo jak wiemy okazja czasami puka bardzo cicho; osoby, które w sposób prosty i jasny potrafią przekazać reguły rządzące biznesem, a także zainspirować Państwa do dalszego rozwoju.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb, spojrzenie biznesowe na realizowane procesy, jak również dedykowany zespół konsultantów, trenerów, którzy znają specyfikę Państwa branży.