Hillway – nowy brand na rynku usług szkoleniowo – doradczych

Logotyp HILLWAY szkolenia doradztwo biznesowe, szkolenia call center, doradztwo call center, doradztwo sutomer care, zarządzanie, szkolenia obsługa klienta, szkolenia telemarketing

HILLWAY to nowy brand na rynku usług szkoleniowo-doradczych, tworzony przez  doświadczonych praktyków branży.

Stworzony w 2011 z potrzeby Klientów, dla których jakość i efektywność oraz dopasowane    rozwiązania to nieodłączne elementy współpracy!

Skąd pomysł na tworzenie nowej marki na i tak już nasyconym rynku?

Tak na prawdę to była potrzeba Państwa jako Klientów, którzy od dostawców szkoleń wymagają szybkich efektów, elastyczności, dopasowanych rozwiązań, ogromnego doświadczenia biznesowego i wiedzy merytorycznej, znajomości najnowszych trendów i badań, zaangażowania konsultantów ,,na wyłączność?.

Nie zawsze to wszystko da się zrobić pracując w ogromnej korporacji. Dla nas wysoka jakość i efektywność oraz dopasowane rozwiązania to nieodłączne elementy współpracy!

Jesteśmy praktykami biznesu ? wiemy, że liczby i wykresy mają ogromne znaczenie, znamy wartość kapitału ludzkiego ? wiemy też, że postawa to podstawa. Wartości te przekazujemy w naszych projektach.

Spółka docelowo będzie też świadczyła usługi w zakresie badań w obszarze HR i customer care (CATI, Mystery Call) oraz rekrutacji.

Nasz zespół to:

po 1 ? praktycy biznesu z doświadczeniem na różnych stanowiskach w polskich i międzynarodowych firmach, pracujący w Polsce i zagranicą, realizujący projekty dla największych firm

po 2 ? pasjonaci – wiemy, że pasja to ciągła chęć rozwoju i podwyższania kwalifikacji, a także otwarta postawa i chęć wymiany doświadczeń

po 3 ? osoby z ogromną wiedzą merytoryczną, specjalizujące się w różnych obszarach ? ciągle rozwijające się zgodnie z zasadą Life Long Learning (nauka przez całe życie) i dbające by przekazywana wiedza była na jak najwyższym poziomie

po 4 ? to osoby niezwykle otwarte, uśmiechnięte, potrafiące słuchać, bo jak wiemy okazja czasami puka bardzo cicho; osoby, które w sposób prosty i jasny potrafią przekazać reguły rządzące biznesem, a także zainspirować Państwa do dalszego rozwoju.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb, spojrzenie biznesowe na realizowane procesy, jak również dedykowany zespół konsultantów, trenerów, którzy znają specyfikę Państwa branży.

 Skip to content